RODO/ORDO

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRZEMEKS

Informacje ogólne

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony Twoich danych osobowych i postępowania z nimi zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”). Naszym celem jest umożliwienie Ci pełnej informacji i kontroli w zakresie przetwarzania przez nas Twoich danych oraz udostępnienie narzędzi pozwalających Ci skorzystać z uprawnień wynikających z przepisów prawa. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące tego w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, jak dbamy o ich bezpieczeństwo i komu je udostępniamy. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące tego, jak korzystamy z Twoich danych osobowych, napisz do nas na podany adres e-mail: biuro@kantorprzemeks.pl.

W jaki sposób pozyskujemy Twoje dane

Korzystamy z Twoich danych osobowych, ponieważ wyraziłaś/eś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail o aktualnych kursach walut.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem dany osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRZEMEKS "Jakub Sołtysiak" z siedzibą w Poznaniu, ul. Stanisława Matyi 2 (lokal 07), 61-586 Poznań, które dalej będziemy nazywać "Administratorem".

Jak mogę skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych?

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:
biuro@kantorprzemeks.pl
lub
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRZEMEKS "Jakub Sołtysiak"
ul. Stanisława Matyi 2 (lokal 07)
61-586 Poznań

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeżeli zarejestrujesz się do naszego Newslettera, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w następujących celach:

 1. Będziemy wysyłać na podany przez Ciebie adres e-mail informację handlową dotyczącą aktualnych kursów walut, ofert promocyjnych – w tym wypadku podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, która nie jest obowiązkowa i możesz ją cofnąć w każdej chwili kontaktując się na podane wyżej dane lub klikając w link, który przesyłamy w każdej wiadomości e-mail zawierającej informacje handlową. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na prawidłowość przetwarzania danych w okresie sprzed jej cofnięcia.
 2. W celach marketingowych - na podany przez Ciebie adres do doręczeń możemy od czasu do czasu wysyłać informacje o ofercie P.W. PRZEMEKS lub ofercie naszych partnerów handlowych. Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym zakresie będzie prawnie uzasadniony interes nasz lub naszych partnerów polegający na marketingu wskazanych w ofercie towarów. Możesz w każdej chwili sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych w tym celu, a my przestaniemy to robić. Sprzeciw możesz wyrazić kontaktując się z nami lub klikając w link, który przesyłamy w każdej wiadomości e-mail zawierającej informacje handlową.

Komu będziemy udostępniać Twoje dane osobowe?

Będziemy przekazywać Twoje dane podmiotom, które współpracują z nami:

 1. Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na podany przez Ciebie adres e-mail, będziemy udostępniać Twoje dane podmiotom świadczącym na nasze zlecenie usługę wysyłki informacji handlowej, takim jak:
  1. Sołtysiak S.C.
 2. Możemy także udostępniać Twoje dane osobowe innym podmiotom z powyższych kategorii, z którymi nawiążemy współpracę.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Dane podane w celach marketingowych będziemy przetwarzać tak długo, aż nie wycofasz swojej zgody na otrzymywanie naszego newslettera.

Zgodę na otrzymywanie newslettera możesz wycofać zawsze, w dowolnym momencie i bez trudu, klikając na odpowiedni link w stopce newslettera.

Jakie przysługują Ci prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych?

Zgodnie z RODO przysługuje Ci szereg praw w związku z przekazaniem nam Twoich danych osobowych, takich jak:

 1. Prawo do informacji, w jaki sposób są przetwarzane Twoje dane osobowe – w razie pytań dotyczących tego czy i jak przetwarzamy Twoje dane skontaktuj się z nami przesyłając informację na adres biuro@kantorprzemeks.pl, chętnie na nie odpowiemy,
 2. Prawo do dostępu i aktualizacji danych – zawsze masz dostęp do Twoich danych osobowych poprzez Profil. Możesz tam edytować dostarczone nam dane oraz je aktualizować. Jeżeli nie wyraziłaś/eś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na podany adres e-mail skontaktuj się z nami przesyłając informację na adres biuro@kantorprzemeks.pl z żądaniem dostępu do Twoich danych – przekażemy Ci informacje jakie Twoje dane przetwarzamy i zaktualizujemy je na Twoje żądanie,
 3. Na zasadach określonych w RODO, przysługują Ci również prawa do:
  1. Usunięcia danych – jeżeli chcesz, abyśmy przestali przetwarzać Twoje dane, możesz zgłosić nam takie żądanie,
  2. Żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych,
  3. Cofnięcia zgody, jeżeli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody,
  4. Przeniesienia danych, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie umowy lub Twojej zgody.